Impregnantai Dažai » Impregnantas Akmeniui Marmurui "ProCover HC" 25L

Impregnantas Akmeniui Marmurui "ProCover HC" 25L

Kaina: 310,00 €/m².

  • Impregnantas Akmeniui Marmurui "ProCover HC" 25L
  • Impregnantas Akmeniui Marmurui "ProCover HC" 25L

ProCover HC tai naujas, unikalus ir labai veiksmingas produktas. Tai ideali priemonė statybos pramonei, taikoma pastatų, fasadų, grindinio ir čerpių apsaugai. Šis produktas turi savaiminio nusivalymo savybę, kuri saugo nuo teršalų ir purvo kaupimosi tokiose vietose kaip pvz. ant fasadų, grindinio trinkelių, terasose bei suteikia puikią apsaugą akmeniniams paviršiams. ProCover HC yra skiediklio pagrindu pagaminta nelimpanti danga, naudojama mažiau drėgmę absorbuojantiems mineraliniams paviršiams ir saugo nuo vandens, riebalų ir tepalų. Produktas palengvina ledo valymą (žiemą) ir užkerta kelią dumblių bei kitų žaliųjų augalų augimui.


Naudojimo sritys:

Automobilių stovėjimo aikštelės, grįsti keliai, laiptai, fasadai, stogai, dirbtiniai akmenys, terasos danga, grindinio trinkelės, kiemo įvažiavimai, betoninių lubų elementai, betono blokai, plytos, fasado trinkelės bei kitos betono konstrukcijos. Yra specialiai gaminamos marmuro ir granito luitams.

Apdorojimo         informacija:

Priemonė gali būti padengiama naudojant teptuką, volelį arba žemo slėgio purkštuvą. Naudojant žemo slėgio purkštuvą nustatykite nustatykite maksimalų 4 bar slėgį. Priemonės nepurškite smulkiai. Norint pasiekti geriausių rezultatų užtepkite tiek priemonės, kad ji įsigertų į paviršių. Jeigu reikia, padenkite ir antrą sluoksnį ant jau padengto šlapio paviršiaus, nes išdžiūvęs paviršius jau nebegali būti dar kartą impregnuotas. Galutinis rezultatas matosi apytiksliai po 7 dienų.

Svarbu: įsitikinkite, kad paviršius švarus ir sausas. Prieš naudodami " ProCover HC" bei atlikite bandymą, kad įsitikintumėte dėl produkto sąlyčio su paviršiumi.

 

Techniniai          duomenys:

Spalva: bespalvė.

Džiūvimo laikas: 1 val. 20°C temperatūroje.

Tankumas: apytiksliai 2-25 m2/l., priklausomai nuo sugėrimo, pvz. marmuro ir granito akmenys - 1 litras ProCover 20 m2.

Dažymo būdai: teptuku, voleliu, purškiant.

Dažymo sąlygos: temperatūra turi būti tarp 5°C ir 30°C, o didžiausias drėgmės kiekis 80%

Pakartotinis dažymas(jei yra poreikis): po 1 valandos.

 Skiedimas: priemonė parengta naudoti.

Valymas: visus panaudotus įrankius nedelsiant nuplaukite vaitspiritu arba panašiu tirpikliu.

Laikymas: sausai vėsiai, bet ne šaltyje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Gamintojas:

"ISO PAINT NORDIC A/S"- Danija