Impregnantai Dažai » Impregnantas bespalvis "ProCover WB" 25L

Impregnantas bespalvis "ProCover WB" 25L

Kaina: 230,00 €/m².

  • Impregnantas bespalvis "ProCover WB" 25L
  • Impregnantas bespalvis "ProCover WB" 25L

"ProCover" tai pagal naujausią nanotechnologiją, vandens pagrindu pagaminta nelipni danga, naudojama drėgmę absorbuojantiems mineralinių paviršių apsaugai nuo vandens, riebalų, erozijos, nešvarumų, naujų samanų, dumblių ir grybelių susidarymo, taip pat saugo paviršių nuo įtrukimų bei plyšių, atsirandančio dėl šalčio.

 

Naudojimo sritys:

Terasos danga, grindinio trinkelės, kiemo įvažiavimai, automobilių stovėjimo aikštelės, laiptai, balkonai, stogai, plytos, betono konstrukcijos ir kiti mineraliniai paviršiai.

 

Apdorojimo         informacija:

Priemonė gali būti dengiama naudojant teptuką, volelį arba žemo slėgio pompą, turinčia maks. 4 barus slėgio. Priemonės nepurškite smulkiai. Paviršius turi būti švarus ir sausas. Norint siekti geriausių rezultatų, užtepkite tiek priemonės, kad ji įsigertų į paviršių, jei reikia padenkite antrą sluoksnį ant jau padengto šlapio paviršiaus, nes išdžiūvęs paviršius jau nebegali būti dar kartą impregnuotas. Galutinis rezultatas matosi apytiksliai po 7 dienų. Svarbu: įsitikinkite, kad paviršius švarus ir sausas prieš naudodami "ProCover" bei atlikite bandymą, kad įsitikintumėte dėl produkto sąlyčio su paviršiumi.

 

Techniniai          duomenys:

Spalva: bespalvė.

Džiūvimo laikas: ~ 1val. 20°C temperatūroje.

Dengiamumas: ~ 1 litras 5m² 

Padengimas: teptuku, voleliu, purškiant.

Skiedimas: priemonė paruošta naudoti, neskiesti.

Valymas: visus panaudotus įrankius nuplaukite šiltame muiluotame vandenyje.

Laikymas: sausai vėsiai, bet ne šaltyje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Gamintojas:

"ISO PAINT NORDIC A/S"- Danija