Pelėsio Samanų naikinimui » Priemonė samanų naikinimui "Gron-Fri" 1L

Priemonė samanų naikinimui "Gron-Fri" 1L

Kaina: 19,30 €/m².

  • Priemonė samanų naikinimui "Gron-Fri" 1L

    "Gron-Fri" tai priemonė samanų naikinimui, tinkanti visų tipų paviršiams, tokiems kaip fasadai, stogai, akmens takeliai, mediniai paklotai, sienos, markizės, statybiniams paviršiams ir medžiagoms – tinkui, akmenims, plytoms, betonui, „eternit”, skardai, stogo dangai, dažytai ir nedažytai medienai, (net ir impregnuotai medienai), plastikui, medžiagai ir t.t. Priemonė gali būti naudojama apsaugojimo tikslais.

Savybės

  • Augalai sunaikinami iškart.
  • Priklausomai nuo medžiagos ir jos savybių, panaudojus priemonę ant paviršiaus augalai neauga apie 4 metus.
  • Neturi įtakos statybinės medžiagoms.

 

Naudojimo sritys:     Tinka visų tipų paviršiams, tokiems kaip fasadai, stogai, akmens takeliai, mediniai paklotai, sienos, markizės, statybiniams paviršiams ir medžiagoms – tinkui, akmenims, plytoms, betonui, „eternit”, skardai, stogo dangai, dažytai ir nedažytai medienai, (net ir impregnuotai medienai), plastikui, medžiagai ir t.t
Apdorojimo informacija:

   Paviršius tepamas dažymo metodu arba purškiamas pulverizatoriumi stipria srove, kol taps šlapias. Nerekomenduojama naudoti ant sušalusių paviršių, ir jei numatomas lietus per artimiausias 12 val. Ant atvirų paviršių pvz: stogo, likučiai išnyksta savaime, jų nuplauti nereikia. Vertikalius paviršius pvz: fasadus daugeliu atveju reikia plauti kol išnyksta likučiai. Prieš plaunant paviršių, jį apdirbus su GRON-FRI reikia palikti parai, kad preparatas įsigertų.

Gėlynus rekomenduojama uždengti, nes priemonė įtakoja augalų chlorofilą. Lietaus vandens maišyto su GRON-FRI negalima pilti ant sodo augalų ir į vandens telkinius. Jei ant stogo yra dideli samanų kuokštai, prieš apdirbant su GRON-FRI reikia juos nuimti. Dirbant pulverizatoriumi rekomenduojama dėvėti kaukę, nes preparatas erzina kvėpavimo takus, ir sukelia čiaudulį. Taip pat būtina naudoti apsaugines pirštines ir akinius.

Techniniai duomenys:

Spalva: Bespalvis.

Naudojimo sritis: Išorėje.

Paruošimas: 1 dalis priemonės skiedžiama 4 dalimis vandens.

Padengimas: Teptuku arba purškiant (silpna srovė).

Išeiga: 1 paruošto tirpalo užtenka 5-6 m2.

Laikymas: Saugoti nuo šalčio. Uždaroje plastikinėje pakuotėje.

 

                 Gamintojas:     Jape Produkter AB (Švedija)