Trinkelių klojimo kaina

Trinkelių klojimo kaina

Trinkelių klojimo kaina priklauso nuo labai daug faktorių, pvz.: kiek medžiagų reikės sunaudoti individualiam kiemui (medžiagų kiekis yra skirtingas), ar naudosime geotekstilę, ar bus daromi vaikščiojamieji takeliai, ar norėsite, kad jūsų kiemu važinėtų ir sunkusis transportas, galiausiai net ir nuo to kokį trinkelių klojimo raštą pasirinksite ir kiek į tai darbo reikės įdėti. Trinkelių klojimo kainos taip pat priklauso nuo to, kokias trinkeles pasirinksite. Jų kainos labai svyruoja. Priklauso nuo to, ar kraštuose dėsite betoninius ar plastmasinius bortelius, ar tiesiog betonuosite, o gal būt norėsite įsidėti akmenį. Todėl kainą nustatome tik atvažiavę pas kiekvieną klientą individualiai, sužinoję jo pageidavimus.

Trinkelių klojimas su medžiagomis

Šiuo metu kaina svyruoja nuo 30 iki 40 už kvadratinį metrą. Mes dirbame tik su aukščiausios kokybės medžiagomis, tokiomis kaip: dolomitinė skalda, kelinis žvyras, granitinėmis arba akmens atsijomis. Į šią kainą įeina :

1. Grunto iškasimas ir išvežimas;

2. Kelinis žvyras;

3. Dolomitinė skalda;

4. Granitinės arba akmens atsijos;

5. Medžiagų lyginimas ir pagrindų įrengimas;

6. Trinkelės bei jų sudėjimas ir pjaustymas;

7. Hidroizoliacija bei jos tepimas trinkelių kraštuose tam, kad žolė neruduotų;

8. Sudėtų trinkelių dalinis užšlavimas bei jų suvibravimas;

9. Cementas.

Trinkelių klojimas be medžiagų

Jums pageidaujant, dirbame ir su jūsų medžiagomis. Šiuo metu mūsų darbo kaina yra nuo 10 €/m2 + papildomi darbai, tokie kaip: bortelių įrengimas, betonavimas, pjūvio metrai ir t.t. Manome, kad su šiuo metu vyraujančia kaina rinkoje bei medžiagų kainomis, kokybiškai atlikti darbus pigiau, nėra įmanoma.  Nebent tai daroma taupant medžiagas, mažinant pasluoksnius, ko daryti jokiu būdu negalima.