Pelėsio Samanų naikinimui

Priemonė pelesio naikinimui viduje "Mogel-Fri" 1L

Kaina: 14,00 €/m².

 • Priemonė pelesio naikinimui viduje "Mogel-Fri" 1L

"Mogel-Fri" tai priemonė pelėsio naikinimui, naudojama visų tipų statiniams, tokiems kaip palėpės, pamatai, rūsiai, vonios, balkiai ir sienos. Priemonę galima naudoti ant visų tipų statybinių medžiagų. Naikina ir kvapą kuris atsiranda dėl mikrobiologinių bakterijų. Galima naudoti apsaugojimo tikslais.

 Savybės

 • Paviršiniai grybeliai ir pelėsiai žūsta iškarto.
 • Paviršius gauna ilgalaikę apsaugą.
 • Priemonė neturi neigiamos įtakos statybinėms medžiagoms.
 • naudojama viduje.
Naudojimo sritys:    Naudojama visų tipų statiniams, tokiems kaip palėpės, pamatai, rūsiai, vonios, balkiai ir sienos. Priemonę galima naudoti ant visų tipų statybinių medžiagų. Naikina ir kvapą kuris atsiranda dėl mikrobiologinių bakterijų. Galima naudoti apsaugojimo tikslais.
Apdorojimo informacija:    Priemonė ant paviršiaus tepama dažymo būdu (kempinė, teptukas) arba purškiama pulverizatoriumi žemo spaudimo srove kol paviršius taps šlapias. Jei yra būtinybė procesą kartokite dar kartą. Leiskite priemonei veikti apie parą.
Techniniai duomenys:

Padengimas: teptuku arba purškiant (silpna srovė).

Dengiamumas: 1 Litras 5-6 m2

Paruošimas: priemonė paruošta naudoti.

Laikymas: Saugoti nuo šalčio. Uždaroje plastikinėje pakuotėje.

 

 

  Gamintojas:     Jape Produkter AB (Švedija)

 

Priemonė pelesio naikinimui išorėje "Prick-Fri" 1L

Kaina: 18,25 €/m².

 • Priemonė pelesio naikinimui išorėje "Prick-Fri" 1L

"Prick-Fri" tai priemonė, skirta pelėsio naikinimui išorėje. Puikiai tinka dažytiems mediniams fasadams, sienoms, stogams, markizėms, mediniams paklotams. Efektingai veikia visus dažų tipus.

Savybės

 • Pelėsiai sunaikinami iškart.
 • Neturi neigiamos įtakos statybinėms medžiagoms.
 • Jei įtariate, kad pelėsis yra po dažų sluoksniu ar medienoje, reikia atlikti dažų ir medienos tyrimą.

 

Naudojimo sritys:     Išorė. Tinka dažytiems mediniams fasadams, sienoms, stogams, markizėms, mediniams paklotams. Efektingai veikia visus dažų tipus
Apdorojimo informacija:

    Priemonė įtrinama į paviršių dažymo būdu teptuku arba šepečiu. Leiskite priemonei veikti bent parą, jei galima ir ilgiau. Tada paviršius plaunamas profilaktine priemone iš JAPE „Underhallstvatt”. Jei paviršių dažysite ,tada naudokite dažomiems paviršiams skirtą plovimo priemonę „Malningstvatt” taip pat iš JAPE. Sudrėkinkite paviršių, nuvalykite šepečiu iki plaunamosios priemonės naudojimo. Apdirbimas kartojamas kol išnyks pelėsis. Leiskite paviršiui išdžiūti apie dvi savaites prieš perdažymą.

    Gėlynus rekomenduojama uždengti, nes priemonė įtakoja augalų chlorofilą.

Techniniai duomenys:

Naudojimo sritis: išorėje.

Naikina: juodus taškelius, pelėsius ir vandens augalus.

Paruošimas: 1 dalis skiedžiama 4 dalimis vandens. Taip pat gali būti naudojamas neskiestas, labai pažeistiems paviršiams.

Išeiga: 1 litro paruošto tirpalo užtenka 5-6 m2.

Padengimas: teptuku arba purškiant (silpna srovė).

Laikymas: Saugoti nuo šalčio. Uždaroje plastikinėje pakuotėje.

 


Gamintojas:     Jape Produkter AB (Švedija)

Priemonė samanų naikinimui "Gron-Fri" 1L

Kaina: 19,30 €/m².

 • Priemonė samanų naikinimui "Gron-Fri" 1L

    "Gron-Fri" tai priemonė samanų naikinimui, tinkanti visų tipų paviršiams, tokiems kaip fasadai, stogai, akmens takeliai, mediniai paklotai, sienos, markizės, statybiniams paviršiams ir medžiagoms – tinkui, akmenims, plytoms, betonui, „eternit”, skardai, stogo dangai, dažytai ir nedažytai medienai, (net ir impregnuotai medienai), plastikui, medžiagai ir t.t. Priemonė gali būti naudojama apsaugojimo tikslais.

Savybės

 • Augalai sunaikinami iškart.
 • Priklausomai nuo medžiagos ir jos savybių, panaudojus priemonę ant paviršiaus augalai neauga apie 4 metus.
 • Neturi įtakos statybinės medžiagoms.

 

Naudojimo sritys:     Tinka visų tipų paviršiams, tokiems kaip fasadai, stogai, akmens takeliai, mediniai paklotai, sienos, markizės, statybiniams paviršiams ir medžiagoms – tinkui, akmenims, plytoms, betonui, „eternit”, skardai, stogo dangai, dažytai ir nedažytai medienai, (net ir impregnuotai medienai), plastikui, medžiagai ir t.t
Apdorojimo informacija:

   Paviršius tepamas dažymo metodu arba purškiamas pulverizatoriumi stipria srove, kol taps šlapias. Nerekomenduojama naudoti ant sušalusių paviršių, ir jei numatomas lietus per artimiausias 12 val. Ant atvirų paviršių pvz: stogo, likučiai išnyksta savaime, jų nuplauti nereikia. Vertikalius paviršius pvz: fasadus daugeliu atveju reikia plauti kol išnyksta likučiai. Prieš plaunant paviršių, jį apdirbus su GRON-FRI reikia palikti parai, kad preparatas įsigertų.

Gėlynus rekomenduojama uždengti, nes priemonė įtakoja augalų chlorofilą. Lietaus vandens maišyto su GRON-FRI negalima pilti ant sodo augalų ir į vandens telkinius. Jei ant stogo yra dideli samanų kuokštai, prieš apdirbant su GRON-FRI reikia juos nuimti. Dirbant pulverizatoriumi rekomenduojama dėvėti kaukę, nes preparatas erzina kvėpavimo takus, ir sukelia čiaudulį. Taip pat būtina naudoti apsaugines pirštines ir akinius.

Techniniai duomenys:

Spalva: Bespalvis.

Naudojimo sritis: Išorėje.

Paruošimas: 1 dalis priemonės skiedžiama 4 dalimis vandens.

Padengimas: Teptuku arba purškiant (silpna srovė).

Išeiga: 1 paruošto tirpalo užtenka 5-6 m2.

Laikymas: Saugoti nuo šalčio. Uždaroje plastikinėje pakuotėje.

 

                 Gamintojas:     Jape Produkter AB (Švedija)